Příhlásit se

O nás

Pražírna kávy Ala Coffee vznikla po 9 letech vývoje v roce 2015 jako rodinná firma pro výrobu a distribuci kvalitní čerstvě pražené kávy. Stalo se tak na popud jednoho ze zakladatelů, z důvodu dlouhodobé absence dostat v České republice kvalitní kávu, která by mu chutnala.

Kávu se snažíme pražit denně a pouze v množství k zajištění všech nových objednávek. Nikdy ne na sklad!!!, A tím zaručíme vždy kávu čerstvou a na vrcholu své chuťové kvality. To je také důvod, proč u nás nikdy neseženete v prodeji mletou kávu. Tím Vám zprostředkujeme a zaručíme ten pravý prožitek z kávy, který si zasloužíte.

Naší kávě věříme natolik, že poskytujeme 100% záruku spokojenosti, to znamená, že pokud se stane, že Vám naše káva nebude chutnat, dostanete zpět své peníze. Postupně budujeme síť vlastních kamenných obchodů a tak máte jedinečnou příležitost přijít naší kávu ochutnat dříve než si ji koupíte a poté si ji vychutnávat již v pohodlí Vašeho domova s přáteli a rodinou.

Vychutnat si však dobrou kávu doma není jen tak. Zaleží na správné přípravě, mletí kávových zrnek do správné hrubosti, a pod. Pokud si nevíte rady jak na to, nebojte se a zeptejte se nás, rádi Vám poradíme. Vychutnáte si tak čerstvou kvalitní kávu s jedinečnou chutí, charakterem a aroma kdykoli a kdekoli.

Věříme, že si vyberete z naší nabídky, kterou se snažíme neustále rozšiřovat a obměňovat.

O kávě

Jedním z měřítek pro kvalitu naší kávy a výběru pěstitele, kterým se neustále řídíme, je pravidlo tří 15tek (15-15-15), tzn. 15 měsíců je trvanlivost zeleného kávového zrna, po 15-ti dnech po upražení je káva na svém vrcholu a začíná pomalu ztrácet své vlastnosti a 15 minut si káva udrží své vlastnosti po umletí pražených zrn. Proto také v naší nabídce nenajdete mletou kávu ;-).

Dalším z našich hlavních měřítek je naše chuť. Dle dlouholetých zkušeností z degustování různých káv a pilování našich chuťových pohárků pro vás vybíráme ty nejlahodnější a nejzajímavější kávy z celého světa. Z těchto kávových zrn pak pražíme to nejlepší co v nich je a chceme vám tak zprostředkovat opravdový gurmánský zážitek, který si dopřáváme sami. Naším primárním cílem je nabídnout vám ty nejkvalitnější kávy z celého světa, které získávají světová ocenění na různých soutěžích jako je COE (Cup of Excellence) a v ČR se téměř nenabízí.

Kde můžete ochutnat naší kávu?
Novinky

AlaCoffee Bělehradská

Otevření naší nové prodejny a Espresso baru na Praze 2. Ulice Bělehradská 62 kousek od metra IP Pavlova Otevřeno: Út - Pá od 7:45 do 17:00

Petroncini

Náš další pomocník do pražírny italský mazel Petroncini

Káva do kanceláře

chceteli pít i v kanceláři kvalitní čerstvé "kafe", zavolejte si o individuální nabídku ;-)

Espresso bar a prodejna

Bělehradská 62, 120 00 Praha 2
Otevřeno:
Po Zavřeno
Út-Pá 7:45-17:00
So-Ne Zavřeno


Pražírna a kavárna

Ala Coffee
K Žižkovu 495/8,Praha 9,190 00
Otevřeno:
Po-Pá 8:30-18:00
So-Ne Zavřeno


Kancelář

Ala Coffee s.r.o.
Českomoravská 1181/23 Praha 9, 190 00
+420 607 767 674
info@alacoffee.cz
IČ 28060881 DIČ CZ28060881
Obchodní podmínky
Zásady ochrany OÚ a GDPR